Dve percentá opäť do ekipy?

 

Naša ekipa má pred sebou rok plný výziev. Opäť budú naši členovia útočiť na tituly zo slovenských šampionátov, najmä však budú chcieť útočiť na vlastné osobné maximá. Opäť sa, ako napokon každý rok, uchádzame o dve percentá z vašich daní. POSTUP je totožný, ako minulý rok. Ak vám daňové priznanie robí zamestnávateľ, potrebujete od neho POTVRDENIE O ZAPLATENÍ DANE a podpísané tlačivo, ktoré sas vám zobrazí po kliknutí na nasledovný odkaz: tlačivo2019  .

Oba tieto dokumenty potom prosím odovzdajte mne, ako kontaktnej osobe (Jakub Valachovič, číslo 0907 038 567 a email valachovic.kontakt@gmail.com). Písať mi môžete aj na fb Malacká bežecká ekipa 🙂 Vaše podpísané tlačivo (nemusíte ho celé vyplniť, to spravím aj ja) a priložené potvrdenie o zaplatení dane následne pošlem na príslušný daňový úrad.

Pokiaľ si daňové priznanie robíte po vlastnej linke, tak spomínané tlačivo nepotrebujete a pošlete mi iba prefotenú stranu, z ktorej je zrejmé, že ste vaše dve percentá poukázali na Atletický klub AC Malacky. Takto to robíme každý rok a z roka na rok máme na fungovanie našej skupiny viac prostriedkov. Dá sa povedať, že 80 percent všetkých finančných nákladov na našu činnosť, pokrývajú práve peniaze z dvoch percent. Sú pre nás veľmi dôležité.

Podporte nás a my sa pokúsime revanšovať sa čo najlepšími výkonmi v roku 2019. Ďakujeme

Jakub Valachovič

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *